Jdi na obsah Jdi na menu
 


O téhle stránce....

22. 2. 2007

        Takže, po dlouhé době rozmýšlení jsem se o jarních prázdninách konečně rozhodla založit si svojí webku o tomhle skvělém seriálu. Doktorské prostředí znám velice dobře, protože jsem "doktorský dítě", mám doma i velkej lékařskej slovník, takže pojmy jako lumbální punkce nebo angiografie mi problémy nedělají. Tenhle seriál mě strašně moc zaujal a tak jsem se rozhodla pro založení takové malé webovky. Není to žádný giga projekt, ale možná to někoho zaujme.

        Budou tu ankety, fotky, články o hercích, novinky o seriálu, epizody, linky na downloady, hlášky. Bohužel, studuju velmi těžkou školu a tak nemám příliš času, ale infromace sháním na italských a anglických stránkách a překládám a překládám, každý článek píšu sama a nekopíruju, maximálně si sháním informace. A protože překládání epizod a hlášek je hodně těžká práce, bude mi to trvat asi chvilku déle. Nicméně bych byla ohromně ráda, kdyby mi někdo třeb POMOHL se sháněním NOVINEK, INFORMACÍ, LINKŮ NA ZAJÍMAVÉ STRÁNKY NEBO DOWNLOADY, NÁPADY NA ANKETY, a ještě více bych byla ráda, kdyby mi někdo pomohl překládat. Klidně se o vedení téhle webky s někým podělím, můžeme to maximálně vylepšit, já na tom teď pracunju dost, ale vzhledem k tomu, že se učím v italštině na česko-italském gymplu, můj volný čas je značně omezen. Takže, DÍKY všem, co se rozhodnou mi pomoct.

        A nakonec, doufám, že se Vám tu bude něco líbit, třeba jen trochu, ale i tak. Jinak, hlášky budou zatím v angličtině, ale mám jich vážně hodně.

        Fanoušci House z celého světa, spojte se! :)) Tím se s Vámi loučím, jdu pracovat. Ale ještě se ozvu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Neee

(Pavlík, 12. 3. 2007 16:36)

No když si mi to řikala tak by na mě žárlila tvoje kámoška :D

To Pavlik :-)

(Cuddyová, 10. 3. 2007 22:58)

Díky, do kina zajdem.... Někdy příští tejden =D

Fajn!

(Pavlík :-), 10. 3. 2007 15:59)

Ahoj Cuddyová, máš to tu taky hezký ;). Kdy zajdem do toho kina? :D